Aktualności roku szkolnego 2020/2021 - Publiczne Przedszkole nr 4 w Wieluniu z Oddziałami Integracyjnymi.

Idź do spisu treści

Menu główne:

Aktualności

Wrzesień 2020

30-09-2020
30 września w naszym przedszkolu uroczyście obchodzono Dzień Chłopaka. W wielu salach odbywały się słodkie poczęstunki, zabawy ruchowe i muzyczne oraz prezenty przygotowane przez Rodziców. Ten dzień, pełen radości, z pewnością pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków...
przejdź do galerii

09-2020
Realizując edukacyjny projekt "Piękna Nasza Polska Cała" naszym podopiecznym przybliżać będziemy sylwetki sławnych Polaków. W miesiącu wrześniu byli to autorzy popularnych i lubianych wierszy i książek dla dzieci  - Jan Brzechwa i Julian Tuwim.  W salach pojawiły się rekwizyty, filmy, ilustracje, teatrzyki związane z najbardziej popularnymi wierszami tych autorów tj. "Ptasie radio", "Rzepka", "Na straganie", "Lokomotywa", "Okulary", "Entliczek Pentliczek", "Bambo" oraz "Akademia Pana Kleksa".
przejdź do galerii

20-09-2020
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz stworzyć im okazję do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. We wszystkich grupach naszej placówki zorganizowano zabawy muzyczne, ruchowe, zawody sportowe, gry multimedialne i słodkie poczęstunki. Mamy nadzieję, że Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym podopiecznym dużo radości.
przejdź do galerii

15-09-2020
Międzynarodowy Dzień Kropki, to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia w naszym przedszkolu zorganizowano wiele ciekawych zabaw, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić ...
przejdź do galerii

09-2020
Korzystając z pięknych, słonecznych dni, dzieci z grup integracyjnych pięciolatków, wybrały się do Parku Miejskiego im. Żwirki i Wigury w Wieluniu w poszukiwaniu oznak jesieni. Zebrane liście, kasztany i żołędzie wykorzystano w sali przedszkolnej do zabaw matematycznych i prac plastycznych.
przejdź do galerii

09-2020
W miesiącu wrześniu w wielu grupach przedszkolnych odbywały się lekcje bezpieczeństwa. Podczas wycieczek lub w salach przedszkolnych dzieci utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się w warunkach ruchu drogowego i pieszego oraz numery alarmowe.
przejdź do galerii

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego